Excel Çözümleri

Excel Çözümleri İle Yanınızdayız

Günümüzde en çok kullanılan yazılım olan Microsoft Excel, sahip olduğunuz tüm programlar ile entegre edilebilir, veri alışverişi yapabilir yetenektedir. Bir çok kullanıcıdan aldığımız feedbackler ile ofis çalışanlarının, maalesef çoğunlukla Excel' in sadece belli başlı yeteneklerini kullanabildiklerini öğrendik. Aslında Excel gelişmiş bir hesap makinesinin dışında, kendi içinde programlama yapabilme yeteneği de olan bir Microsoft ürünüdür. VBA (Visual Basic for Application) desteği ile Excel, hazırlanması zaman alabilecek çalışmalarda size çok hızlı çözümler üreterek zaman kazandırır. Excel ve VBA çözümleri ile tanışan kullanıcılar, Excel' in böylesine yetenekli işler çıkarmasına çoğu zaman şaşırmaktadırlar. Halbuki Excel bu işleri yıllardır yapabilme kapasitesine sahipti. Sadece keşfedilmeyi bekliyordu. İşte biz, yıllar önce Excel' in bir takım güçlü özelliklerini fark ederek kendimizi bu alanda ilerilere taşıdık.

Geliştirdiğimiz projeler ile müşterilerimizin işlerine hız kattık, esneklik sağladık, zamandan tasarruf ederek kaybettikleri vakitleri nakite döndürdük. Siz de Excel ve VBA yetenekleri ile tanıştıktan sonra eminiz ki aynı kanıya varacaksınız.

Ne Fayda Sağlar ? Nasıl Fayda Sağlar ?

 • Hazırlamaya çalıştığınız raporlamaları hızlı, kolay ve anlaşılır hale getirir.
 • Müdahale esnekliği sayesinde sizi yormadan istediğiniz modele çevrilebilir.
 • VBA programlama desteği ile kullanıcı dostu arayüzlerle sonuçlar üretebilir.
 • Sabit yazılımlara yapılabilecek müdahale zordur. Excel VBA ile tasarlananlar açık kaynak kodlu olduğundan, tecrübeli kullanıcıların kolay ekleme çıkarma yapabilme müdahalelerine olanak tanır.
 • Bir çok adımı tek olayda toparlayarak, aslında sizi tembelliğe alıştırıyor gibi görünse de, tek tuş modeliyle vereceğiniz tek bir komut sonrasında adımlamaları kendi yapar, hedeflediğiniz sonucu üretir. (Veri al, raporla, listele, özet rapor yap, yazdır, e-posta gönder, arşivle/yedekle vb.. )
 • Dış veri bağlantıları kurabilir. SQL sunuculardan, webden, XML, Excel, Access, Text, Csv, Word ve çok daha fazla kapalı dosyalardan veri okur, siz nasıl isterseniz o şekilde sonuçlar üretebilir.
 • Karmaşık verilerden özet raporlar ve özet grafikler üretebilir.
 • Bütçe planlamaları, nakit akım analizleri, finans, çek, banka ve muhasebe kayıtlarınız ile ilgili takiplerinizi çok daha kolayca yapabilmenize yardımcı olur.
 • İş akışınızdaki telefon trafiğini ortadan kaldırıp, siparişin, üretimin, atölyedeki durumun ne olduğunu, dilerseniz plazmada online göstererek tek ekranda bilgi akmasını sağlar.
 • İşletmenizdeki cihazlarla entegre haline gelerek cihazdaki verileri okur, size özel sonuçlar, raporlar üretir.
 • İşlerinizde saymakla bitiremeyeceğimiz kolaylıklar sağlar.