Excel Eğitimleri


Neden Excel Eğitimi Almalıyım ?

Her sektörde Excel vazgeçilmezdir. İş arayanlar, çoğunlukla okudukları ilanlarda, "Microsoft Excel programını iyi derecede kullanabilen" şartlarıyla Karşılaşıyorlar. Bu da iş piyasasında Excel programının ne derece önemli ve ön planda olduğunu gösteriyor.

Şirketler günümüzde analiz ve raporlamalar gibi konularda en çok Microsoft Excel programını kullanıyorlar. Excel programını işlerinde etkin kullanabilen kişiler, kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip oluyorlar. Hiç Excel bilmeyene Temel Excel Eğitimi basamağından başlamak üzere, Orta ve İleri Seviye Excel eğitimlerini almalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğitimi nereden alırsanız alın, ama mutlaka bu programın eğitimini alın. Excel programında ileri seviyede bilgi birikimi olanlar, bugün çalıştıkları pozisyonlarda stratejik önem taşıyor ve vazgeçilmesi zor kadrolar oluyorlar.


Excel programı aslında öyle zannedildiği gibi hesap yapan, tablo oluşturan, grafik görsellerle süslenen bir program değil. Hem de kesinlikle değil. Tüm bunlardan çok daha öte...

Karmaşık tabloları düzenli ve anlaşılır hale getirebilen, tek tuşla dış veri kaynaklarından ve internetten veri alışverişleri yapabilen, istatistiki verileri analiz ettirerek özet raporlar oluşturabilen, oluşturduğu raporları günün belirli zamanlarında veya özel olarak belirlenecek bir zaman diliminde, yine özel belirlenebilecek kişilere, yöneticilere, departmanlara posta ile gönderebilen, özel listeler, tablolar oluşturabilen, dosya, klasör işlemlerinin yapılabildiği, bir çok belge ile iletişim kurabilen, yüzlerce formül örneği olup VBA seviyesinde iseniz kendinize özel formüller üretilmesine olanak veren,

VBA desteği ile Excel içerisinde yapılması zor ya da mümkün olmayan işlemleri kodlamanıza olanak veren, daha anlatmakla tüketemeyeceğimiz özelliklere sahip bir programdır.

Gelin, bugün siz de Excel eğitimlerinizi tamamlayın ve bilgi birikiminizin öncesi ile sonrasını kıyaslayarak demek istediklerimizi daha net anlayın.