• Entegrasyon
  Otomasyon
  Süreklilik
  Devamlı aynı işleri yaparken zamanı boşa harcamayın.
  Raporlarınızı bir kaç tuşa basarak kolay ve hızlıca çıkarın.
  Başka işlere zaman ayırmak elinizde.
  Zaman çok değerlidir...
 • Hızlı ve
  Kolay
  Çözümler
  Dünyasını
  Keşfetmeye
  Başlayın
 • Yoğun bir iş
  Temposu
  Birikmiş işler...
  Rapor bekleyen yöneticiler...
  Detaylarda artık boğulmayın.

Excel Çözümleri Dünyasındasınız

Kullandığınız ticari yazılım ne olursa olsun, çoğunlukla istediğiniz raporlamaları tam olarak alamazsınız. Bir çok yerden aldığınız raporları Excel sayfalarında toparlar, şekil vererek biçimlendirir, grafik sonuçlarla donatır, yöneticinize ya da patronunuza sunarsınız. Peki tüm bunlar için ne kadar zaman harcıyorsunuz ? Sizin için üretebileceğimiz özel çözümlerin, harcadığınız zamanı ne kadar aza indirebileceğini tahmin edebiliyor musunuz ? Hayalinizi gerçekleştirecek çözüm dünyasına katılma zamanınız geldi...

Excel
Entegre Çözümler

LOGO, ETA, NETSIS, MICRO, NEBIM gibi SQL tabanlı programların, Excel ile entegre bir şekilde veri alışverişi yapılmasına olanak sağlayan, Excel özel makro kodlamaları ile kullanıcı arayüz tasarımları oluşturarak, işlemlerinizi çok daha esnek hale getiriyoruz. Tek tuş ile raporlarınızı alıyorsunuz. Tek tuş ile Excel sayfalarında özet raporlarınızı hazırlayabiliyorsunuz.

Bize Ulaşın

Özel
Yazılım Çözümlerİ

İster ticari programınız ile konuşabilen ara yazılımlar, ister baştan aşağıya yazdırmak istediğiniz bir proje olsun, bu konuda mutlaka görüşlerimizi alın. Projenizde ne yapmak istediğinizi bize anlatın. Biz de anlattıklarınızı ekranda görebilmenizi sağlayan yazılımlar yapalım. Düşüncelerinizi yazılıma aktarmak için sadece düşündüklerinizi bilmeliyiz.

Bize Ulaşın

LOGO
Object
Designer

LOGO TIGER-PLUS ve TIGER-ENTERPRISE sürümlerinden herhangi biri için ihtiyaç duyduğunuz bir modül mü var ? Ya da standart tasarımlarda size gereken ilave alanlar, işlemler mi var ? Object Designer çözümü ile programın içinde çalışmasını istediğiniz işlemleri kendinize özel olarak yazdırabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Bize Ulaşın

Web
Entegre Çözümler

Object DLL ile LOGO programınıza web tabanlı entegre çözümler üretebileceğinizden haberiniz var mıydı ? Peki E-ticaret sitenizdeki işlemlerinizi, kolayca LOGO programınız ile entegre edebileceğinizi biliyor muydunuz ? Tüm bu işlemler için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.


Bize Ulaşın

Müşteri Yorumları

Ay sonlarında sistemden bir çok rapor alıp birleştiriyor ve özet raporlar hazırlıyoruz. Bu işlemleri yapmak en az 3 günümüzü alıyordu. Excel özel çözümleri ile tanıştıktan sonra günlerce hazırlamaya çalıştığımız raporları bir kaç tuşa basarak dakikalar içerisinde hazırlayabilme fırsatını bulduk.
Metin ŞUÖZER Winterhalter
Aluminyum profil sektöründeyiz. LOGO programı ile tanıştıktan sonra Object Designer desteğiyle kendimize özel kurgulamalar yaptırabileceğimizi öğrendik. Sektörümüzde boy, kg, mm, varyant, marka, koşullara göre satış biçimleri gibi özel işlemlerimiz oluyor. Object Designer ile istediğimiz tüm işlemleri kolayca LOGO içerisine adapte ettirdik ve 3 yıldır kullanıyoruz.
Yakup ÇELİK Kayra Metal
Finans uzmanıyım. Ben ve ekip arkadaşlarım günlük finansman raporları hazırlıyoruz. Excel entegre çözümleri ile tanıştıktan sonra raporlarımızı çok daha hızlı ve verimli hazırlayabilmeye başladık.
Savaş BARDAKÇI HuberTürkiye
Excel'in böylesine yetenekleri olabileceğini hayal dahi edemezdim. Biz Excel' i sadece hesap , formül işlemleri için kullanıyorduk. Şu anda kullandığım özel Excel raporlamaları, işlerimi çok daha kolaylaştırdı. Hastalarımı,reçetelerini ve ihtiyaçlarını daha sorunsuz takip edebiliyorum. Teşekkürler.
Kemal MATRACI Sembol Tıbbi

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Aldığınız çözümlerle ilgili olumlu/olumsuz tüm görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Çözüm Analizleri

 • Excel Çözümleri
 • Özel Yazılım Çözümleri
 • Object Designer Çözümleri
 • Web Çözümleri

Referanslardan Bazıları

Projelerimizin Size Kazandırdıkları

 • İşlemlerinize hız katarak başka işlemler yapabilmek için zaman kazandırır;
 • Programınıza yapılan eklentiler ile kullandığınız program tamamen size özel olur;
 • Özel yazılım çözümleri tamamen sizin hayal ettiğiniz işleri yapar;
 • Entegrasyon işlemleri zamandan tasarruf ederek hızınıza hız, paranıza para katar.
28
Özel Yazılım
112
Excel Çözümü
Sizin Çözümünüz
Hangisi ?
19
Object Designer Tasarımı
12
Web Çözümleri

Projelerden Bazıları

Geliştirdiğimiz bazı projeler ile ilgili, inceleyebilmeniz üzere sizin için bazı ekran görüntüleri kaydettik. Devamı "Çözümler" başlığımızda...

Sembol Rapor Excel Çözümleri
Huber Finans Raporu Excel Çözümleri
Mercek Uyarlama Logo Object Designer
Winterhalter All-In-One Excel Entegre Çözümler
Winterhalter Uyarlama Logo Object Designer
Videofon Satış Raporları Excel Entegre Çözümler